Vineri - 10.06

Friday —10.06

10:00 Dresaj Concurs International Universitar: Runda 1 10:00 SRNC Dressage: 1st Round
12:00 Dresaj Concurs International Universitar: Runda 2 12:00 SRNC Dressage: 2nd Round
14:30 Dresaj Concurs Complet Cupa Romaniei categ. Prenovici si Novici 14:30 Dressage - eventing ”Cup of Romania” Novice & Prenovice
15:00 Dresaj Concurs Complet International 15:00 Dressage: CCI*
15:30 Dresaj Concurs International Universitar: Semifinale - Runda 3 15:30 SNRC Dressage: Semifinals - 3rd Round
16.30 Inchiderea zilei de concurs 16:30 End of competition day
 

Sambata - 11.06

Saturday —11.06

09:00 Obstacole Concurs Complet Cupa Romaniei Prenovici 09:00 Show-jumping eventing ”Cup of Romania” Prenovice
09:30 Obstacole Concurs International Universitar: Runda 1 09:30 SRNC: Show-jumping 1st Round
12:00 Obstacole Concurs International Universitar: Runda 2 12:00 SRNC: Show-jumping 2nd Round
14:30 Cross Country - Concurs Complet Cupa Romaniei Prenovici 14:30 Dressage - eventing ”Cup of Romania” Novice & Prenovice
15:30 Cross Country - Concurs Complet Cupa Romaniei Novici 15:30 Cross Country -”Cup of Romania” Novice
16:00 Cross Country - Concurs Complet International 16:00 Cross Country - CCI*
16:30 Inchiderea zilei de concurs 16:30 End of competition day                               
 

Duminica - 12.06

Sunday —12.06

10:00 Dresaj Concurs International Universitar: Finale - Runda 4 10:00 Dressage SRNC Finals - 4th Round
11:30 Obstacole Concurs Complet Cupa Romaniei Novici si Festivitate de Premiere 11:30 Show —Jumping eventing ”Cup of Romania” Novice & Prize Giving Ceremony
12:30 Obstacole Concurs Complet International si Festivitate de premiere 12:30 Show Jumping - CCI & Prize Giving Ceremony
13:00 Horse Show: acrobatii ecvestre 14:00 Show Jumping SRNC Semifinals - 3rd Round - and Finals - 4th Round
14:00 Obstacole Concurs International Universitar: Semifinale si Finale - Runda 3 si 4 15:00 Painted black: Friesian Show
15:00 Painted black: demostratie cai frizieni 15:15 Knock-Out Class
15:15 Proba in oglinda obstacole 16:00 SRNC Prize Giving Ceremony
16:00 Premiere SRNC 17:00 End of Competition
17.00 Inchidere competitie  
 
*Programul poate suferi modificari in functie de evolutia probelor din timpul concursului. *The schedule is provisional and may be modified depending on the development of the competition trials